Jak pomóc
Wszelka pomoc jest mile widziana.
Zależy mi na tym, żeby całe przedsięwzięcie rozwijało się, danych było coraz więcej i były coraz bardziej wiarygodne. W chwili obecnej można już edytować niektóre informacje, będzie tych możliwości edycyjnych coraz więcej, niedługo powinna pojawić się też możliwość komentowania i zadawania pytań dotyczących poszczególnych osób i inne funkcje nakierowane na interakcję z zainteresowanymi.Będzie też możliwość wprowadzania informacji o miejscu i dacie śmierci oficera...


To jednak na co najbardziej liczę, to komentarze osób odwiedzających, uwagi na temat tego w jaki sposób portal ma się rozwijać, co powinienem dodać w przyszłości? W jaki sposób wprowadzać nowe dane? Szukam też odpowiedzi na konkretne pytania:


Chciałbym dać miejsce na wprowadzanie przydziałów mobilizacyjnych w wojnie 1939 roku. Jak powinien wyglądać najwygodniejszy interface?

W jaki sposób zaprezentować zmianę nazwy jednostki w czasie (np. Sztab Generalny zmienił się w Sztab Główny, jak to pokazać)?

Jak zaprezentować oddziały mobilizowane przez poszczególne jednostki istniejące w czasie pokoju? Czy przewidywać ich dokładną strukturę?

Pytań i problemów jest mnóstwo :) Jeśli masz jakiś pomysł i chcesz się wypowiedzieć, wyślij maila, lub wrzuć komentarz. W końcu, jeśli masz jakikolwiek inny pomysł na zaangażowanie się w projekt, daj znać, na pewno się to przyda :)
O projekcie| Jak pomóc? | Białystok 2013| kontakt: kkboiling@gmail.com